KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16364379
nr 1636 4379
Carl Johansson. Signerad, daterad 1927, vinterlandskap. Olja på duk, 46x64 cm, yttermått inklusive ram: 63x82 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 19:06:34
800 kr